En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır.

İMAJ GLOBAL, fleksibıl ambalaj tesisinin ürünlerinin satışı ve teknik servisini vermek üzere kurulmuştur. Fleksibıl ambalajda 15000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir, en yeni teknolojilere düzenli yatırım yapmaktadır. Gıda ambalajı yoğun olmak üzere, her tür esnek ambalaj üretimi gerçekleştirilmektedir.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile ambalaj konusunda farklı alanlarda faaliyetlerini geliştirmiştir. Kimya sanayinde, hammadde ve özel kimyasallar alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin lider üreticilerden biri olan İMAJ GLOBAL’in dünyada 30+ ülkeye ihracatı gerçekleşmektedir.

İMAJ GLOBAL baskılı  (rotogravure & flexo), baskısız, cold seal, hot seal, hotmelt, gofrajlı, lamineli flexible ambalaj ürünleri üretir.

ISO 9001 (TUV-SUD), ISO 22000(TUV-SUD), BRC-IOP (SGS), AIB and SEDEX(SGS) denetimlerinden düzenli olarak geçmektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile ‘en iyi’ olmayı hedeflemek, iş ahlakını ve dürüstlüğünü temel ilkemiz haline getirmek ve iyi bir dünya oyuncusu haline gelmek temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.

ürünler

Daima en iyi olmak”, vazgeçilmez hedefimizdir. Müşterilerimiz için değer yaratmak ve ürünlerimize sahip çıkarak satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanında olmak ve müşterilerimiz nezdinde sahip olduğumuz imajı korumak ana misyonumuzdur.

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır.

İMAJ GLOBAL